Pārlekt uz galveno saturu

Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas studentu zinātniskais pulciņš

Laipni lūgti RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas pulciņā!

Šeit studenti apgūst dažādus psihosomatiskās medicīnas aspektus, iepazīstās ar psihoterapijas metodēm, kā arī aktīvi tiek iesaistīti dažādu klīnisko situāciju izspēlē. Tēmas, kas tiek apskatītas pulciņa sēdēs, variē no psihosomatiksās medicīnas pamatprincipu apskatīšanas līdz pat detalizētai personību analīzei un terapiju principiem.

Pulciņa sēdēs tiek apspriesti problēmjautājumi, kas ikdienā potenciāli skar jebkuras specialitātes ārstus (piemēram, ārsta -pacienta attiecības, komunikācija,  ārstēšanas rezistence, pacienta nāve, psihiskās veselības ietekme uz  somatisku slimību u. c.), tāpēc šajā pulciņā var iegūt vērtīgas atziņas visu specialitāšu topošie ārsti.

Sēdes norisinās vairākas reizes mēnesī. Semestra laikā tiek organizētasa arī praktiskās sēdes, sākot no video materiālu un klīnisko gadījumu analīzes, beidzot ar terapeitisko vizīšu izspēli un bālinta grupām.

Pulciņā ir plašas iespējas izstrādāt pētnieciskos darbus attiecīgajā medicīnas nozarē un saņemt atbalstu no pulciņa mentoriem. Tāpat pulciņa biedri un draugi jau vairākus gadus organizē un aktīvi piedalās dažādās zinātniskajās aktivitātēs, brauc uz starptautiskajām konferencēm un izglīto sabiedrību psihoemocionālās veselības jautājumos.

Informāciju par sēžu tēmām un norises laikiem, kā arī pulciņa organizētājiem pasākumiem un nozares aktualitātēm var atrast pulciņa Facebook lapā.

Kontaktinformācija

Pulciņa e - pasts: psihosomatikas[pnkts]szpatgmail[pnkts]com