Pārlekt uz galveno saturu

Uroloģijas studentu zinātniskais pulciņš tika izveidots 2020.gadā ar mērķi vienot uroloģijā ieinteresētos medicīnas fakultātes studentus no 1. līdz 6.studiju gadam. Pulciņā biedri un apmeklētāji varēs iepazīties ar nozares aktualitātēm un piedalīties diskusijās ar profesionāļiem.

Uroloģijas pulciņa sēdes tiek rīkotas reizi mēnesī. Vairākums no sēdēm ir teorētiskās, kur tiek apskatītas aktuālās tēmas. Katrā sēdē ir iekļauti un apspriesti jaunākie pētījumi un case report piemēri, tiek veidotas diskusijas. Pulciņš rīko arī praktiskās sēdes, kurās pulciņa biedriem ir iespēja nostiprināt savas prasmes un pielietot tos praktiski uroloģiskājās manipulācijās, piemēram, digitālas rektālas izmeklēšanas simulatoros, ultrasonogrāfijā, ķirurģiskājā šūšanā un citās simulācijās.

Uroloģijas Studentu zinātniskā pulciņa viens no galvenajiem uzdevumiem ir ienteresēt studentus zinātniskājā darbībā. Kopā ar pieredzējušiem mentoriem pulciņš dod iespēju pašiem piedalīties un uzstāties starptautiskās zinātniskās konferencēs. Pulciņš arī aktualizē ar nozari saistītus pasākumus, sniedzot saviem aktīvākajiem biedriem iespēju tās apmeklēt.

Precīzāka informācija par sēdēm un aktivitātēm tiek publicēta pulciņa Facebook lapā, kā arī elektroniski nosūtīta pulciņa biedriem un interesentiem.

Kontaktinformācija


Pulciņa e-pasts: rsu[pnkts]urologijasszpatgmail[pnkts]com

Pulciņa vadītāja