Pārlekt uz galveno saturu

Stomatoloģijas studentu zinātniskais pulciņš

Stomatoloģija ir medicīnas nozare, kas aplūko mutes dobuma orgānu, blakus esošo struktūru patoloģijas, to diagnostiku un ārstēšanu.

Tomēr aiz šīs definīcijas ir paslēptas daudzas nianses – tā ir nozare, kas darbojas nepārtrauktā attīstībā, integrējot jaunākās tehnoloģijas un paņēmienus ikdienas darbā. Stomatoloģija ir smalka robeža starp estētisko un funkcionālo medicīnu. Speciālistam jāstrādā ar ārkārtīgu precizitāti, līdzsvarojot abus aspektus, un jārada tūlītējs rezultāts, kas neapsverami uzlabo mums tik svarīgo pacientu dzīves kvalitāti.

Pulciņa ietvaros 2023./2024. akadēmiskā gada ietvaros ir plānotas 10 teorētiskās sēdes, kuru laikā aplūkosim visdažādākos stomatoloģijas aspektus, sākot no bērnu zobārstniecības un turpinot līdz pat sejas un žokļu ķirurģijai. Lai gūtu plašāku priekšstatu par stomatologa darbu, tiks organizētas 5 praktiskās sēdes. Izglītojošas sarunas, tiekoties ar šīs nozares rezidentiem un jaunajiem speciālistiem, kā arī iespēja pašiem trenēt savu roku veiklību, veidojot 3D modeļus būs tikai daži no mūsu plāna punktiem. Sadarbosimies ar vairākiem SZP, akcentējot stomatoloģijas nozīmību dažādās medicīnas nozarēs un radot iespēju ne tikai Zobārstniecības, bet arī Medicīnas fakultātes studentiem iesaistīties mūsu aktivitātēs.

Pulciņa aktualitātēm iespējams sekot līdzi pulciņa Facebook lapā, kā arī saņemot pulciņa aktualitāšu e-pastu.

Laipni gaidīts ikviens, kurš vēlas atklāt sev ko jaunu un neuzzinātu par stomatoloģiju! Uz tikšanos pulciņa sēdēs!

Kontaktinformācija

Pulciņa vadītājs