Pārlekt uz galveno saturu

Rehabilitoloģijas studentu zinātniskais pulciņš

Rehabilitoloģijas pulciņš apvieno Medicīnas un Rehabilitācijas fakultātes studentus ar padziļinātu interesi rehabilitācijas un fizikālās medicīnas jautājumos. Pulciņā tiek laipni aicināti topošie ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēdi, tehniskie ortopēdi un uztura speciālisti, jo pulciņa sēdēs apskatāmās tēmas un klīniskie gadījumi prasa multiprofesionālu pieeju un dažādu rehabilitācijas speciālistu sadarbību.

Gada laikā tiek apskatītas dažādas aktuālās tēmas neiroloģisko un neiroķirurģisko, ortopēdisko, kardioloģisko, pulmonoloģisko, pediatrisko u. c. pacientu rehabilitācijā, agrīno komplikāciju profilaksē traumatoloģijā, psihiatrijā, reimatoloģijā. Mūsu kopīgais mērķis ir iegūt plašākas teorētiskas un praktiskas zināšanas, iemaņas pētniecībā un zinātniskās darbībības izmantošanai praksē, kā arī iemācīties strādāt multiprofesionālā komandā.

Pulciņa sēdēs, kas tiek rīkotas aptuveni vienreiz mēnesī, kurās 2-4 studenti prezentē tematiskus referātus. Sēdēs parasti piedalās pulciņa mentors un pieaicinātie attiecīgās nozares speciālisti, kuri sniedz komentārus un ieteikumus par prezentētajām tēmām un atbild uz studentu jautājumiem, rosinot diskusijas. Vismaz divreiz gadā notiek praktiskās sēdes vai izbraukuma sēdes, kuru laikā pulciņa biedriem ir iespēja pilnveidot savas praktiskās iemaņas rehabilitācijā.

Studiju gada laikā pulciņa dalībniekiem ir iespēja izstrādāt pētnieciskos darbus, gan individuāli, gan grupās. Pētnieciskie darbi vēlāk tiek prezentēti RSU starptautiskajā studentu konferencē, Klaipēdas Universitātes studentu konferencē u.c.

Informācija par pulciņa aktualitātēm un sēdēm tiek paziņota pulciņa Facebook grupas lapā.

Kontaktinformācija

Pulciņa e-pasts: rehabilitalogijas[pnkts]szpatgmail[pnkts]com


Pulciņa vadītāja