Pārlekt uz galveno saturu

2019. gadā tika atjaunots Aroda un vides medicīnas studentu zinātniskais pulciņš. Tā mērķis ir apvienot studentus un pievērst padziļinātu uzmanību par apkārtējās vides ekoloģijai, tās apdraudējumiem un saglabāšanai, kā arī izpētīt aktuālus jautājumus arodveselības jomā.

Katru mēnesi tiek ieplānota viena teorētiskā sēde, kurā studenti prezentēs sagatavoto materiālu par kādu nozari, tās negatīvo ietekmi kā uz apkārtējo vidi, tā uz darbinieku veselības stāvokli. Teorētisko sēžu laikā ir iespēja uzdot pulciņa mentorei interesējošus jautājumus, ka arī iesaistīties diskusijās. Pulciņš plāno rīkot līdz četrām praktiskām sēdēm vienā akadēmiskā gada laikā. 

Aroda un vides medicīnas studentu zinātniskais pulciņš ir atvērts studentu idejām par zinātnisko darbu izstrādi šajā jomā. Izstrādātie zinātniskie darbi var tikt prezentēti gan vietēja, gan starptautiska mēroga zinātniskajās konferencēs. Studentiem nav jābaidās, ja viņiem sagādā grūtības izdomāt tēmu, jo zinātniskais pulciņš piedāvā plašu tēmu klāstu. 

Pulciņš būs īpaši aizraujošs studentiem, kuriem rūp vides un darba apstākļu ietekme uz cilvēka veselību, ka arī tiem, kuri gatavi gūt padziļinātas zināšanas par vides un darba faktoru daudzveidību.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītāja