Pārlekt uz galveno saturu

RSU Onkoloģijas studentu zinātniskais pulciņš savu darbu sāka 2017. gadā ar mērķi sniegt topošajiem ārstiem paplašinātas zināšanas un palīdzēt bagātināt pieredzi onkoloģiska rakstura slimībās.

Sākot ar jauno akadēmisko gadu, katru mēnesi pulciņa ietvaros norisināsies teorētiskās sēdes, kur pulciņa dalībnieki varēs paplašināt zināšanas un piedalīties diskusijās ar onkoloģijas speciālistiem.
Teorētiskās sēdes sastāv no pulciņa biedra izveidotas prezentācijas, kas balstīta uz Eiropā pieņemtajām vadlīnijām. Prezentācijā ir detalizēti aprakstīta onkoloģisko slimību ārstēšanas princips,ietverot  konservatīvu, ķirurģisku un staru terapiju. Katrai pulciņa sēdei tiks pieaicināti atbilstoši mentori, kas dalīsies ar savu pieredzi onkoloģijā. Pulciņa ietveros plānotas praktiskas sēdes, kuras  tendētas uz studentu zināšanu nostiprināšanu un praktisko iemaņu attīstīšanu.  Gada beigās norisināsies pulciņa olimpiāde “Zelta TNM” , kur ik viens students varēs pārbaudīt savas zināšanas un spējas onkoloģijā.

Onkoloģijas pulciņš tika izveidots pateicoties straujai onkoloģijas zinātnes attīstībai dažādās jomās, kas saistītas ne tikai ar jaunu medikamentu ieviešanu, bet arī slimību pētīšanu ģenētiskā un molekulārā aspektā. Tāpēc pulciņš sniegs atbalstu un iespējas studentiem veikt zinātniskus darbus onkoloģijas speciālistu vadībā, palīdzēs ģenerēt un īstenot vēlamās idejas.   

Aicinam piedalīties pulciņa sēdēs ne tikai topošos onkologus, bet arī ikvienu interesējošo ,jo ar ļaundabīgiem audzējiem savā praksē var saskarties jebkuras nozares topošie speciālisti.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītājs