Pārlekt uz galveno saturu

Onkoloģijas studentu zinātniskais pulciņš

RSU Onkoloģijas studentu zinātniskais pulciņš savu darbu sāka 2017. gadā ar mērķi sniegt topošajiem ārstiem paplašinātas zināšanas un palīdzēt bagātināt pieredzi onkoloģiska rakstura slimībās.

“Pastāvēs, kas mainīsies…” un vēzis to prot darīt ļoti strauji! Onkoloģiskās saslimšanas var skart cilvēkus dažādi – gaidīti vai negaidīti, smagi vai gandrīz nemanāmi. To dažādība ir plaša un ārstēšana – izaicinoša.

Šogad pulciņa ietvaros apskatīsim dažādas onkoloģiskās saslimšanas no atšķirīgām lokalizācijām, uzsverot to raksturīgās iezīmes un terapijas veidus. Katram pulciņa biedram būs iespēja veicināt savas prezentēšanas un informācijas apkopošanas prasmes, gatavojot materiālus uz kādu no teorētiskajām sēdēm. Uzklausīsim padomus un pieredzes stāstus no Latvijas onkologiem, lai paplašinātu ne tikai savu zināšanu krājumu, bet arī redzesloku. Dibināsim kontaktus savstarpēji un mācīsimies sadarboties kopā, jo onkoloģija – tas ir komandas darbs! Gada noslēgumā turpināsim mūsu iesākto tradīciju ar olimpiādes “Zelta TNM” īstenošanu.

Onkoloģijas pulciņš tika izveidots pateicoties zinātnes straujajai attīstībai, kas arī ir veicinājusi  mūsu zināšanas par vēzi un tā saistību ar dažādajām medicīnas nozarēm. Arī onkoloģijas pulciņš vēlas sniegt savu pienesumu zinātnei – atbalstot un palīdzot visus, kas vēlēsies tajā iesaistīties.

Aicinām piedalīties ne tikai onkoloģijas entuziastus, bet jebkuru, kas vēlas paplašināt un padziļināt savu zināšanu loku onkoloģijas jomā.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītāja