Pārlekt uz galveno saturu

Neonatoloģijas studentu zinātniskais pulciņš

2015. gadā izveidoto neonatoloģijas pulciņu apmeklē dažādu gadu studējošie, lai kopā padziļināti izzinātu šo pediatrijas sadaļu.

Pulciņa ietvaros gadā paredzētas vismaz septiņas teorētiskās sēdes, no kurām katra tiek veltīta kādai no neonatoloģijas aktuālajām tēmām un problēmjautājumiem. Šogad vairāk apskatīsim dažādu orgānu sistēmu patolģijas un saslimšanas, to terapiju iespējas (piem., iedzimtas sirdskaites, krampji). Katrā sēdē uzstājas vismaz divi studenti ar sagatavotām prezentācijām atbilstoši sēdes tematikai, kas pēc tam tiek apspriestas eksperta vadībā. Mācību gada beigās studentiem savas zināšanas neonatoloģijā ir iespēja pārbaudīt pulciņa rīkotajā olimpiādē

Pulciņa biedriem ir iespēja izstrādāt zinātniskos darbus studentu grupās, apvienojot dažādu gadu studējošos, kā arī iepazīties ar nozarē strādājošiem speciālistiem.

Sēdēs tiek laipni gaidīts ikviens interesents un tās tiek rīkotas vidēji vienu reizi mēnesī. To tēmas, norises vieta un laiks tiek publicētas pulciņa Facebook grupas lapā.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītāja