Pārlekt uz galveno saturu

Psiholoģijas pulciņš ir domāts tiem studējošajiem, kam ir tuva psihologa profesija, bet trūkst izpratne par nozares niansēm. 

Pulciņa mērķis ir iepazīstināt studentus ar psihologa profesionālo darbību Latvijā un psiholoģijas darbības jomu īpatnībām. Tas palīdzēs saprast, kā izskatās psihologa darbs praksē, kādu psiholoģijas jomu izvēlēties maģistra studijām un kādas tēmas kursa/bakalaura darbiem varētu sniegt vērtīgākās un atbilstošākās zināšanas nākotnes profesijai.

Pulciņa teorētiskajās sēdēs tiek padziļināti apskatītas sešas psiholoģijas jomas, kā arī citi aspekti, kas ir saistīti ar psihologa profesionālo darbību (piem., psihologa - pārrauga darbs, darba un izglītības nosacījumi ārpus Latvijas, utt.). Uz katru teorētisko sēdi tiek paaicināts psihologs, kas ir sertificējies attiecīgajā psiholoģijas jomā, var pastāstīt vairāk par to, kā ir nonācis pie šīs profesijas un atbildēt uz studentu jautājumiem. Turklāt, pulciņa ietvaros ir iespējams izstrādāt zinātniskos darbus un iepazīties ar strukturētu pieeju kursa/bakalaura darba tēmas izvēlei.

Praktiskās sēdes pilnveido tādas praktiskās iemaņas kā dokumentālās filmas satura analīze, spēja izprast un atpazīt atšķirības starp dažādu psiholoģijas jomu darba virzieniem, spēja iesaistīties diskusijā par psihologa pienākumiem un rīcībām konkrētas situācijas kontekstā, utt. Izbraukuma sēdes, savukārt, ļauj iepazīt darba vidi un rutīnu dažādās iestādēs un centros, tādā veidā sniedzot ieskatu par Latvijā pieejamām darba vietām.

Informāciju par sēžu tēmām un norises laikiem var atrast pulciņa Facebook lapā.

Kontaktinformācija