Pārlekt uz galveno saturu

Reimatoloģijas studentu zinātniskais pulciņš

Rīgas Stradiņa universitātes Reimatoloģijas studentu zinātniskais pulciņš ir lieliska iespēja jebkuram studentam papildināt savas zināšanas šajā unikālajā specialitātē – vai tas būtu students, kas gatavojas izvēlēties reimatoloģiju kā savu rezidentūras un turpmākās profesionālās karjeras specialitāti, vai kāds, kam tikko noslēdzies reimatoloģijas cikls studiju ietvaros, vai vienkārši ir vēlme papildināt savas zināšanas un prasmes šajā nozarē.

Šī pulciņa mērķis ir sniegt iespēju studentiem iepazīties ar biežākām un retākām reimatoloģiskajām saslimšanām, veicināt studenta klīnisko domāšanu, spēju diagnosticēt un ārstēt, kā arī nodrošināt multidisciplināru pieeju pacientu aprūpē, kā tas notiek reālajā dzīvē.

Pulciņa pamats ir teorētiskās sēdes, kurās būs iespēja iepazīties ar dažādām ar reimatoloģijas specialitāti saistītām tēmām, uzsvaru liekot uz studiju kursā mazāk apskatītām, bet tāpat ļoti nozīmīgām reimatoloģiskām saslimšanām un problēmām šajā specialitātē. Praktisko sēžu mērķis ir veicināt studentu spēju darboties klīniski, cenšoties gan pareizi diagnosticēt pacientu, gan nozīmēt atbilstošu terapiju. Pulciņa ietvaros studentiem būs iespēja iepazīties kā ar reimatologu, tā arī šīs specialitātes pacientu ikdienu un izaicinājumiem, organizējot stāstu vakarus.

Svarīgs akcents pulciņa darbībā ir studentu iesaiste pētnieciskajā darbībā. Arī šis gads nebūs izņēmums, piedāvājot studentiem veidot pašiem savu zinātniski pētniecisko darbu.
Studiju gada izskaņā ir plānota olimpiāde par visām pulciņa ietvaros apskatītajām tēmām, tāpēc cītīgi apmeklē sēdes, klausies un seko līdzi, lai vari cīnīties par balvām! Kas zina, varbūt turpmāk šī olimpiāde varētu kļūt par ikgadēju šī pulciņa tradīciju.

Ja esi reimatoloģijas entuziasts, students ar sapni par reimatoloģijas rezidentūru vai vienkārši vēlies papildināt un nostiprināt savas zināšanas, droši iesaisties pulciņa darbībā! Ar prieku gaidīsim ikvienu, lai Rīgas Stradiņa universitātes Reimatoloģijas studentu zinātniskais pulciņš varētu veiksmīgi darboties un attīstīties!

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītājs