Pārlekt uz galveno saturu

Sākot ar 2017./2018. akadēmisko mācību gadu, darbu sāk jaundibinātais RSU Onkoloģijas studentu zinātniskais pulciņš, kas tika izveidots ar mērķi veicināt studentu interesi par onkoloģiju, kā arī papildināt medicīnas studentu zināšanas onkoloģijā.

Pulciņā plānotas teorētiskās sēdes reizi mēnesī, kur pēc pulciņa dalībnieku sagatavotajiem ziņojumiem būs iespēja diskutēt kopā ar onkoloģijas speciālistiem. Teorētiskajās sēdēs ļaundabīgie audzēji tiks apskatīti caur multidisciplinārās pieejas prizmu, ietverot kā sistēmiskās terapijas, tā arī staru terapijas un ķirurģisko metožu stratēģiju. Papildus teorētiskajām sēdēm plānotas praktiskās sēdes, kurās teorētisko bāzi nostiprinās ar darbošanos onkoloģijas nodaļās, kā arī klīnisko gadījumu praktiskajām sēdēm.

Tā kā zinātne ir onkoloģijas straujās attīstības pamats, kā arī virzieni onkoloģijas zinātnē ir plaši, Onkoloģijas pulciņa mērķis, palīdzot piesaistīt darba vadītāju, tēmas un pētījuma veikšanas iestādi, ir veicināt arī zinātnisko darbību onkoloģijas jomā un to prezentēšanu studentu un citās konferencēs. Vēl viens Onkoloģijas pulciņa mērķis ir nodot studentiem un citiem interesentiem informāciju par onkoloģijas konferencēm un papildus izglītības iespējām Latvijā, Eiropā un citur.

Uz pulciņa sēdēm aicināti ne tikai topošie onkologi, bet arī ikviens interesents un medicīnas students, jo ar ļaundabīgiem audzējiem praksē var saskarties jebkuras nozares topošie speciālisti.

Kontaktinformācija


Pulciņa vadītājs

 

Iekšķīgo slimību katedra


Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, Latvijas Onkoloģijas centrs

Rīga, Hipokrāta iela 4

Telpa: 2. stāvs, administrācija, biroja vadītājas kabinets

Tālrunis: +37167042138

E-pasts: anita[pnkts]laizaneatrsu[pnkts]lv